Moderné Odbory Jaguar Land Rover Slovensko

JLR využíva možnosť o predĺženie lehoty k vyjadreniu na predložený návrh kolektívnej zmluvy

Dobrý deň priatelia,
 
 
ℹ náš predpoklad sa stáva skutočnosťou. JLR využíva možnosť o predĺženie lehoty, či návrh kolektívnej zmluvy príjme alebo vstúpi do procesu kolektívneho vyjednávania, ktoré je z veľkej miery riadené zákonom o kolektívnom vyjednávaní.
 
 
💢 V kontexte vyššie uvedeného očakávame, že Jaguar Land Rover príjme náš návrh kolektívnej zmluvy alebo dá kvalitnú ponuku, ak nie rovno lepšiu a zabezpečí tak prosperitu, stabilitu, progresívny a udržateľný rozvoj životnej úrovne zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.
 
 
💪 Sme presvedčení, že na svete nie je veľa miest, kde by sa dosiahli porovnateľné výsledky nábehu a následnej stabilizácie výroby, takto technicky a procesne náročnej, prémiovej značky v podobne krátkom čase.
 
 
🏅 Sme toho názoru, že práve preto má byť Jaguar Land Rover rovnako hrdý na svojich zamestnancov, ktorí odvádzajú každodennú tvrdú, FLEXIBILNÚ a odbornú prácu, ktorú oceňujú naši solventní zákazníci po celom svete.
 
 
ℹ Legendárne modely Discovery a Defender patria medzi esá, ktoré sú v ponuke Jaguar Land Roveru, práve preto sme aj v našom Programovom vyhlásení, ktoré sme odovzdali našim členom, zamestnancom, a vedeniu jasne definovali, že sme jeden z kľúčových výrobných podnikov Jaguar Land Roveru, ktorý je zároveň mienkotvorným a strategickým zamestnávateľom aj na Slovensku.
 
 
💶 Moderné odbory a zamestnanci závodu Jaguar Land Roveru v Nitre očakávajú vzhľadom k enormnému rastu cien a inflácií také podmienky, ktoré zabezpečia prosperitu, stabilitu, progresívny a udržateľný rozvoj životnej úrovne a starostlivosti o zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.
 
 
📭 V prípade akýchkoľvek otázok, chýbajúcich informácií, nápadov, pripomienok, podnetov nás neváhajte kontaktovať.
 
 
✊ Ďakujeme Vám za podporu a spoluprácu.
 
 
📲 Príspevok prosím zdieľajte.
 
 
💚 S pozdravom Váš tím.
 
🍀 Moderné Odbory Jaguar Land Rover, SYNCREON Slovensko
🇸🇰🇸🇰️️ 🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰
 
 
📧 mojlrsvk@gmail.com
 
 
☎️+421 945 430 334 – Peter
☎️+421 945 430 130 – Jozef
☎️+421 945 430 618 – Richard
☎️+421 907 597 135 – Eduard
☎️+421 917 636 270 – Eleonóra